ÖZBEK MUTFAK BANYO DEKORASYON / ANKARA

Özbek Dekorasyon Ankara'lıların Hizmetinde:

Özbek Mutfak Banyo Dekorasyon, yıllardır Ankara'lı tüketicinin hizmetinde olup; kaliteli ürün, kaliteli işçilik ve güvene dayalı ticareti ile Ankara'nın en seçkin dekorasyoncularındandır.  Evinizin, ofisinizin, yaşam alanlarınızın size özgü, kişiliğinizi yansıtan stili ile emsallerinden ayrı bir boyuta taşıyan Özbek dekorasyon, Ankara'nın bütün semt ve ilçelerine  uzaklık mesafesine bakmaksızın hizmet götürür. 

Tarzınızı Yansıtan Ürünler: 

Banyolarınıza, mutfaklarınıza, odalarınıza ve salonlarınıza, ayrıca ofis ve birolarınıza, tarzınızı yansıtan renk ve dekor ürünleri ile farklılık getirir. Fayans, alçıpan, laminat, mutfak ve banyo dolapları, asma tavan, elektrik ve su tesisatı gibi bir çok alanda profesyonel anlamda  anahtar teslimi hizmet verir.

Özbek Dekorasyon Ankara'nın Her Bölgesinde

Özbek Dekorasyon, Ankara'nın Keçiören, Etlik, Dikmen, Batıkent, Bağlıca, Öveçler, Çankaya, Oran, Yüzüncüyıl, İncek, Gölbaşı, Kırkkonaklar, Küçükesat, Mamak, Aydınlıkevler, Subayevler, Hasköy, Aktepe, Ufuktepe, Bağlum, Atapark, Çakırlar gibi semt ve ilçelerinde çalışmış oldukları örnekler ve referanslarla yoluna devam ediyor. Ücretsiz danışmamlık, ölçü alma ve proje tasarlama konularında her zaman yanınızda olan Özbek Mutfak kalitesinin yanı sıra sahasında profesyönel ekibi ile hizmetinizdedir.

 Okunma Sayısı : 331         27 Aralık 2018